Zespół Muzyczny - Oferta

Kameralny zespół na wyjątkowe uroczystości: wesela, bankiety, prymicje

Zespół Muzyczny MAESTRI specjalizuje się w profesjonalnej oprawie muzycznej imprez rozrywkowych, okolicznościowych, firmowych - to jedyny duet muzyczny grający na żywo na pięciu instrumentach z wokalistką w składzie.

Nasz Zespół obsługuje uroczystości takie jak:
  • ślub, wesele, poprawiny,
  • studniówka,
  • bal sylwestrowy,
  • zabawa taneczna, andrzejkowa, karnawałowa,
  • imprezy plenerowe, festyny okolicznościowe,
  • prymicje, festyny parafialne,
  • spotkania opłatkowe, kolędowe (w okresie świątecznym)

Powody, dla których warto wybrać Zespół Muzyczny MAESTRI

Kameralny skład 2-osobowy grający na żywych instrumentach
(flet, akordeon, saksofon, trąbka)

Jako jedyna firma na rynku mamy przyjemność zaproponować Państwu zespół 2-osobowy (duet muzyczny), który prezentuje na żywo walory gry na tak szerokim zestawie instrumentów - to wszystko dzięki połączeniu sił wokalistki-flecistki oraz multiinstrumentalisty grającego na przemian na akordeonie, trąbce i saksofonie. Pod względem instrumentarium zespół przewyższa nawet zespoły 5-osobowe.

Wykształcenie muzyczne Zespołu

Członkowie naszego zespołu to muzycy ze średnim i wyższym wykształceniem muzycznym, przez co możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych usług artystycznych.

Partie wokalne - głos żeński i męski

Główną rolę we współczesnej muzyce rozrywkowej odgrywa wokal. Nasza wokalistka o perfekcyjnej intonacji i niepowtarzalnej barwie w połączeniu z dodatkowym głosem męskim sprawia, że nawet po kilkunastu godzinach imprezy, "nogi nadal rwą się do tańca".

Obsługa konferansjerska

Imprezy okolicznościowe wymagają również odpowiedniego ich poprowadzenia - obsługi konferansjerskiej, bo czym byłaby oprawa muzyczna bez nawiązania kontaktu z gośćmi. Członkowie zespołu pełnią jednocześnie funkcje profesjonalnych wodzirejów/dj-ów/konferansjerów o wysokiej kulturze osobistej, a na przyjęciach weselnych przeprowadzają oryginalne zabawy i konkursy.

Zróżnicowany repertuar

Obsługa tak różnorodnych imprez okolicznościowych jak ślub, wesele, bankiet, studniówka, biesiada czy prymicje pozwoliła nam na zgromadzenie repertuaru, który wystarczyłby na kilkadziesiąt godzin wyśmienitej zabawy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, na weselu, balu czy studniówce dobieramy repertuar indywidualnie, w zależności od preferencji i przekroju wiekowego gości.

Szeroki obszar działania

Zespół muzyczny MAESTRI ma swoją siedzibę w Bytomiu (woj. śląskie), jednak obszar naszej działalności artystycznej jest znacznie szerszy - zapewniamy dojazd na terenie całego kraju - a najczęściej gościmy w rejonach miast: Katowice, Gliwice, Rybnik, Bielsko-Biała, Częstochowa, Kraków, Opole.

Zaplecze techniczne i organizacyjne

Udane występy zespołu na imprezach to również wynik zapewnienia bezawaryjnego sprzętu wysokiej klasy. Nasza grupa muzyczna pracuje na sprzęcie muzycznym i oświetleniowym najwyższej jakości. Dbamy o wzorowe kontakty ze swoimi klientami i ich wsparcie - w razie jakichkolwiek pytań służymy zawsze radą i doświadczeniem. W trosce o najwyższą jakość usług do każdego przedsięwzięcia muzycznego podchodzimy indywidualnie uzgadniając szczegóły podczas spotkania, realizacja usługi poprzedzona jest zawarciem umowy, a na wykonane usługi wystawiamy rachunki.

Oferty promocyjne na wybrane terminy

Staramy się Państwu zaproponować najbardziej korzystną ofertę cenową, dlatego na wybrane terminy udzielamy atrakcyjnych rabatów cenowych. Aktualne promocje - w dziale AKTUALNOŚCI.

Zespół Muzyczny MAESTRI to zespół na wesele i każdą imprezę okolicznościową wymagającą wyjątkowej oprawy muzycznej

Zespół muzyczny, videofilmowanie - Bytom, Rybnik, wesele
Copyright 2008-2012 by MAESTRI. Wszelkie prawa zastrzeżone