Zespół Muzyczny - Opinie

Bardzo Wam dziekujemy za wspaniala muzyke oraz za cudowne prowadzenie wesela. Byliscie perfekcyjni dzieki Wam ten dzien byl naprawde wspanialy JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY!!!

Dominika z Marcinem

Wesele
Dominiki i Marcina
Zabrze

Wesele
Anny i Marcina
Świerklaniec

Jako para narzeczeńska planująca wziąć ślub i urządzić wesele zdecydowaliśmy się na powierzenie zespołowi Maestri jakże ważnej roli - prowadzenia naszego wesela, i nie żałujemy ani chwili spędzonej na zabawie z nimi! Zespół jest po prostu rewelacyjny w tym co robi i mimo tego, że w skład wchodzi tylko dwójka artystów, naprawdę robią bardzo dobre wrażenie, co potwierdzili również nasi goście. Jeżeli Państwo jeszcze nie zdecydowali się na zespół na wesele, to z czystym sumieniem polecamy zespół Maestri - gwarantowana świetna i kulturalna zabawa :)

Anna i Marcin

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji oprawy muzyczno rozrywkowej na naszym weselu. Z ogromną przyjemnością polecamy zespół Maestri każdemu kto szuka profesjonalnego, rzetelnego zespołu muzycznego!! Powierzenie wykonania oprawy muzycznej na naszym weselu stało na najwyższym możliwym poziomie, wokal członków zespołu rewelacyjny, piosenki stare, nowe wykonane w niesamowitej aranżacji każdemu przypadły do gustu zarówno starszym jak i młodszym gościom, a do tego zabawy organizowane przez zespół pozwoliły nawet najbardziej opornym gościom poczuć ducha weselnej zabawy i radości tej wyjątkowej uroczystości!!! Zespół Maestri to absolutna rewelacja, wszystkim go polecamy:)

Joanna i Łukasz

Wesele
Joanny i Łukasza
Chudów

Wesele
Moniki i Pawła
Żory

Witamy! Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną w tym najważniejszym dla nas dniu. Zapewniliście wszystkim świetną zabawę zarówno dzięki szerokiemu repertuarowi, który trafiał w różne gusta jak i konkursom. Goście byli zachwyceni różnorodnością muzyki, którą zapewniliście grając na różnych instrumentach. Mówili, że czuli się jak na koncercie :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za świetną zabawę oraz przemiły kontakt. Szczerze polecamy Zespół Maestri!

Monika i Paweł

Witamy, Dziękujemy za udane wesele! Bardzo jesteśmy zadowoleni, że wybraliśmy Wasz zespoł :) Pozdrawiamy

Beata i Piotr

Wesele
Beaty i Piotra
Kozłów

Wesele
Magdy i Adama
Katowice

Poszukując zespołu zdawaliśmy sobie sprawę, że współpraca z nami będzie dla muzyków wyzwaniem, bo chcieliśmy uczynić ślub i wesele naszą własną imprezą - bardzo zindywidualizowaną, w kilku miejscach odbiegającą od przyjętych schematów. Miło się zdziwiliśmy, że na każdym etapie ustaleń Pan Grzegorz - z którym byliśmy w kontakcie przez wiele miesięcy - był bardzo otwarty na sugestie, a także sam podsuwał pomysły. Bazując na podesłanym repertuarze Maestri, mogliśmy określić jaki rodzaj muzyki naszym gościom się spodoba, a jakiego na pewno unikać. Podobnie z wyborem zabaw, oprawy muzycznej w kościele, czy takich punktów programu jak pierwszy taniec, podziękowanie rodzicom, oczepiny. Istotne jest to, że nie tylko my-organizatorzy, byliśmy pod wrażeniem. Nasi goście byli zadziwieni, że zaledwie 2 osoby mogą tak umiejętnie wypełnić sporą scenę i zrobić klimat (kolorowe światła dyskotekowe zespół przywiózł ze sobą), a co najważniejsze - grają na wielu instrumentach, czym zaskarbili sobie przychylność nawet tych, którzy twierdzili, że bez 5-osobowej kapeli nie będzie zabawy. Jeśli szukacie profesjonalnego wykonania muzyki, kompetencji wodzirejskich i elastycznego podejścia, a jednocześnie chcecie uniknąć niemiłych niespodzianek (np. pijani grajkowie albo "statyści") - to właśnie znaleźliście! My postawiliśmy na Maestri zanim jeszcze powstała rubryka "Opinie" na podstawie nagrań video z wesel, które przekonały nas dużo bardziej, niż przepiękne nagrania studyjne konkurencji.

Magda i Adam

Wiadome jest, iż najważniejszym składnikiem udanego wesela jest dobra orkiestra. Wybierając zespół Maestri wesele skazane jest na SUKCES:) - wiemy to z własnego doświadczenia. Na tle innych zespołów weselnych Maestri wyróżnia się bogatą gamą instrumentów oraz różnorodnym repertuarem, który zadowoli nawet najbardziej kapryśnych gości. My sami, jak i nasi goscie byliśmy oczarowani tym, że 2 osoby potrafią zdziałać wiecej niż niejeden wieloosobowy zespół. Szczerze polecamy, a sami już wyszukujemy okazji by znów skorzystać z usług zespołu Maestri.

Justyna i Piotr

Wesele
Justyny i Piotra
Piekary Śląskie

Wesele
Agnieszki i Łukasza
Brynek

Witamy serdecznie! Emocje już opadły, przeszło zmęczenie, ale wiemy ze to zmęczenie było spowodowane tylko i wyłącznie prześwietną zabawą jaką zaserwowaliście nam oraz naszym weselnikom. Z każdej strony spływają do nas achy i ochy jak to super się bawili. Mamy nadzieję, że nasi goście weselni również w waszym odczuciu bardzo dobrze sie bawili. Tak więc chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie Wam podziekować za miłą współpracę i teraz już pozostaje nam polecać wszystkim Wasze usługi. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz pieknie dziekujemy.

Agnieszka i Łukasz

Opinia dotycząca oprawy muzycznej wesela przez Zespół Muzyczny MAESTRI. Na początku może, nieco subiektywnie: Nie było chwili w której stwierdzilibyśmy że: "za dużo grają tego a tego rodzaju muzyki", "za krótkie robią przerwy", "za długi był blok muzyczny", "za mało konkursów" itp. itd. Ktoś powie: Młodzi podekscytowani nie zauważyliby nawet gdyby grali na harmonijce ustnej walca wiedeńskiego- być może, musimy jednak zaznaczyć że oboje przywiązaliśmy wagę do jednego- czy przy takiej różnorodności instrumentów nie zepsują znanych i lubianych utworów. Jak się okazało nic podobnego, zagrali rewelacyjnie. A oto kilka suchych faktów: 1. Wesele odbyło się w plenerze pod namiotem na dalekiej wsi - ze strony Zespołu zero potknięć, zgrabnie dopasowali się w czasie i przestrzeni do panujących warunków. 2. Mieliśmy swoją "listę życzeń" (pierwszy taniec z płyty, preferencje muzyczne nasze i gości, specjalny blok z danym rodzajem muzyki, określone konkursy itp. itd.) - elastyczne podejście Zespołu pozwoliło na połączenie naszych zachcianek z ich doświadczeniem, a dodatkowo, w trakcie weselnych "niespodziewanek" (np. pokazy, występy), zawsze służyli pomocą. 3. Po weselu otrzymywaliśmy gratulacje, w tym często na pierwszym miejscu właśnie za zespół. Paru osobom musieliśmy już podać linka do strony Zespołu. Reasumując: Idealna opcja dla tych dla których DJ czy sam tylko syntezator w roli głównej to za mało a wydanie grubej kasy na zespoły "znane i lubiane" po prostu nie jest możliwe...

Dorota i Michał

Wesele
Doroty i Michała
Niwki

Wesele
Izabeli i Grzegorza
Katowice

Witamy Serdecznie. Kiedy szuka się zespołu przez Internet przeglądając kolejne oferty ciężko się zdecydować. Czytając informacje zamieszczone na stronie internetowej zespołu o Jego członkach, repertuarze, oglądając kilka zamieszczonych filmów trudno podjąć decyzję i zawsze są wątpliwości czy dobrze wybraliśmy czy zespół spełni nasze oczekiwania i oczekiwania naszych gości, a przede wszystkim jak będzie grał i czy będzie potrafił poprowadzić wesele. My się nie zawiedliśmy, mało tego zarówno my jak i Nasi goście świetnie się bawili. Czas, który umilał nam zespół zleciał bardzo szybko. Zespół był dobrze przygotowany zarówno muzycznie jak również organizacyjnie. Ciekawe zabawy i piękna muzyka to wizytówka MAESTRI. Polecamy zespół jako towarzysza wesela, a także przy Błogosławieństwie wyprowadzeniu do Kościoła i podczas ceremonii ślubnej w Kościele.

Izabela i Grzegorz

Wesele udało się wspaniale. Oprawa muzyczna zespołu "Maestri" uświetniła te piękne chwile i nie pozwoliła się nikomu nudzić. Każdy gość weselny mógł znaleźć coś dla siebie tańcząc przy swojej ulubionej muzyce. Pełne dowcipu zabawy i konkursy zapadły szczególnie w naszej pamięci. Polecamy bardzo zespół "Maestri". Na stronie internetowej udostępniają swoje przykładowe nagrania, ale na żywo to zupełnie co innego - dużo lepsze wrażenia :) Wśród tylu zespołów weselnych ciężko było coś znaleźć dla siebie. My z czystym sumieniem możemy Was polecić ponieważ było super :) Pozdrawiamy serdecznie.

Michał i Ania

Wesele
Anny i Michała
Chełm Śląski

Wesele
Anny i Andrzeja
Dąbrowa Górnicza

Bardzo podobała się nam oprawa muzyczna w Państwa wykonaniu; mimo, że nie poświęciliśmy wiele czasu na to, aby wyjaśnić jakiej muzyki czy zabaw oczekujemy Zespół Muzyczny MAESTRI doskonale rozpoznał jakie są potrzeby. Potrafiliście Państwo wspaniale zachęcić gości do tańca i zabawy, a organizowane konkursy wszystkim dostarczyły sporo radości i śmiechu. Na naszym weselu było też wiele dzieci, dla których w trakcie przerw od tańca Zepół organizował zabawę i zachęcał do samodzielnych występów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwsza piosenka, którą wybraliśmy nie była ani popularna, ani łatwa do zdobycia, dlatego jeszcze bardziej jesteśmy wdzięczni za pracę, która wykonaliście dla realizacji naszego marzenia. Na pewno będziemy polecać Państwa usługi wszystkim, którzy będą takich szukać. Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę i muzykę; ponadto muszę przyznać, że nigdy nie sądziłam, że można się tak fajnie bawić na własnym weselu, co zawdzięczam w dużej mierze Państwa oprawie muzycznej.

Anna i Andrzej

Dziękujemy bardzo za SUPER wesele. Lepszej oprawy muzycznej nie można sobie wyobrazić. Zabawy i urozmaicona muzyka podobały się wszystkim gościom co było widać na parkiecie. Kontakt z państwem był bardzo miły i serdeczny. POLECAMY WASZ ZESPÓŁ NOWOŻEŃCOM I NIE TYLKO:)

Ola i Rafał

Wesele
Aleksandry i Rafała
Bytom

Wesele
Jadwigi i Bartosza
Jaworzno

Każda młoda para ma pewne wymagania i oczekiwania co do zespołu muzycznego, w którego ręce powierzą oprawę muzyczną najpiękniejszego i najszczęśliwszego dnia swojego życia. Mówi się przecież, że od zespołu zależy więcej niż połowa dobrej zabawy weselnej. Dla nas ważne były: zapewnienie "żywej" muzyki, granej przez zawodowców a nie grajków "po godzinach", z "żywym" instrumentarium, podejście do klienta i otwartość na pomysły i oczekiwania co do granej muzyki czy prowadzonych zabaw, cena adekwatna do wykonywanej usługi. I co możemy powiedzieć???? Zespół MAESTRI spełni oczekiwania każdego. MAESTRI to świetna muzyka, która dla nas mogłaby grać bez końca, zabawy kulturalne i na wysokim poziomie, a przede wszystkim spowodowanie, że całą noc parkiet był pełny i goście po dziś dzień wspominają tą noc. Z całą odpowiedzialnością polecamy zespół MAESTRI.

Jadwiga i Bartosz

Zespół muzyczny, videofilmowanie - Bytom, Rybnik, wesele
Copyright 2008-2012 by MAESTRI. Wszelkie prawa zastrzeżone